Atarlı Vasıtalar

tumblr_m38o1bZUO71qbncmi

Bir erkeğin en büyük ve değerli aksesuarı otomobil. Sevgilisinden, arkadaşlarından daha çok değer verdiği, kendi stilini en iyi yansıtan, yaşama bakışını tamamlayan bir unsur olarak da görmek mümkün. Olmuşken en iyisi olsun diyenlere, aşık olmamak için moron olmayı gerektiren 3 muhteşem ve elde edilebilir makine :

1. Mercedes – Benz 280 SE Coupe

Konvensiyonel tüm değerleri her zaman yanında taşıyan, marjinalliğin sınırlarını da kendi belirleyen, soğuk kanlı, disiplinli erkeklerin tercih etmesi gereken bu aracı yurt dışında 20.000$, ülkemizde ise 50.000$ gibi fiyatlara bulmak mümkün.

Meraklısına Satılık (TIKLA)

2. Ferrari 365 GT (1970)

Bir burjuva-bohem’in kendine yapabileceği en büyük iyilik bu makineyi almak olacaktır. Eğer bir 365 Gt’ niz varsa, pahalı saatlare, özel tasarım ayakkabılara ve önemli modacıların tezgahlarında sizin için dikilmiş kıyafetlere ihtiyaç duymazsınız. Dünyanın tüm büyük kentlerinde prestij sahibi biri olduğunuzu ve nasıl bir estetik anlayılınız olduğunu anlatmanız için, mekanın valesine bu aracı teslim etmeniz yeterli. Size tüm kapıları açacaktır.

3. Chevrolet Stingray 427 (1968)

Büyük bir şirketin CEO’su, cozy bir restoranın sahibi ya da bir koleksiyoner olmanıza gerek yok. Giyiminizden, tercih ettiğiniz yemeklere, dinlediğiniz müzikten, izlediğiniz şovlara kadar, hayatın her evresinde farklı bir duruşunuz varsa; bu otomobile sahip olmamanız için hiçbir sebep yok. Her şeyden uzaklaşıp, kafanızı dinlemek istediğiniz zamanlarda bu tasarım harikasının kucağında kendinizi hiç olmadığınız kadar iyi hissetmeniz içten bile değil.

Comments are closed.